Vizyon & Misyon

 Anasayfa / Kurumsal / Vizyon & Misyon

Vizyon & Misyon

Vizyon;

Zirveye çıkmak zordur ancak onu korumak daha zordur. Premium kalitede üretim yapan Seğmen Tarım bu kaliteyi korumanın ötesinde yükseltmek için yeni yatırımlar yapmaktadır.

Kendi arazilerimizde özenle ürettiğimiz ve kalitesinden emin olduğumuz Narenciye, Sebze ve Meyve ihracatımızı artırmak, birinci sınıf kalitedeki ürünlerimizi yeni ülkelere ulaştırmak ve ülkemizdeki istihdama olan katkımızı artırmak en büyük hedeflerimizdir.


Misyon;

Seğmen Tarım kalite standartlarını her geçen gün artırma konusunda sektörün öncüsü olabilmeyi misyonu olarak benimsemiştir. Üretimden dağıtıma kadar tüm aşamalarında ürünlerindeki yüksek kaliteyi korumakta ve bu kalitenin sürdürülebilirliğini sağlayıcı kararlı adımlarla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çalışanlarının her birini büyük Seğmen Tarım ailesinin birer öz ferdi gibi gören şirketimiz bu büyük ailenin özverili çalışmaları ile ülke ekonomisine sağladığı katma değerden dolayı gurur ve mutluluk duymaktadır.

Emin adımlarla büyümeye ve yeni pazarlara açılmaya devam eden Seğmen Tarım teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve sektörüne uygun yenilikleri zaman kaybetmeden kullanan ve bu noktada da sektöründe takip edilen bir şirket olarak göze çarpmaktadır.

  •   Kozan Organize Sanayi Bölgesi 127 Ada 10 Nolu Parsel Kozan Adana
  •   +90 322 529 21 21
  •   +90 322 529 21 41
  • info@segmentarim.com.tr

Harita